Blog > Komentarze do wpisu

Obniżki, promocyjne ceny i start realizacji DOR Ochota. Przyjdź, kup i zyskaj!

Mamy świetne wiadomości! Dużo energii, chęci do działania i dynamizm zagościły na dobre, wraz z wiosną w DOR Group.

Startujemy pełną parą z inwestycją DOR Ochota. Właśnie uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji i rozpoczynamy procedurę wyłonienia generalnego wykonawcy. Dla przypomnienia - będzie to piękne, luksusowe miejsce do zamieszkania - ponad 200 mieszkań na 13 kondygnacjach. Doskonała lokalizacja przy Al. Bohaterów Września w Warszawie.

DOR Ochota to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie dobrą jakość, prywatność, wygodę i wiele innych atutów, płynących z połączenia doskonałej lokalizacji, atrakcyjnej dzielnicy z możliwościami aktywnego wypoczynku, zdrowego stylu życia i wygody bliskości centrów handlowych, rozrywkowych i usługowych - słowem - wszystko na miejscu. Pełen opis inwestycji znajdziecie tu (klik).

Tytle tytułem wstępu :-). Czekamy na Was w biurze sprzedaży. Pierwszych 50 klientów spotka miła niespodzianka - specjalne, niższe ceny, umożliwiające preferencyjne warunki zakupu. Warto więc się pospieszyć i przyjść do nas jak najszybciej.

Będąc przy tematach bezpośrednio nas dotyczących, już teraz zapowiadamy się na targach Murator. Zapraszamy Was gorąco na to wydarzenie - będziemy jeszcze przypominać. Targi odbędą się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze. Będziemy tam obecni z prezentacją inwestycji DOR Ochota, Wilanów Residence i Nad Jeziorem. Tam także przygotowujemy dla Was niespodziankę - promocyjne ceny.

W doskonałych, pełnych optymizmu nastrojach, czekamy na Was w naszym biurze sprzedaży z promocjami, obniżkami i atrakcyjnymi warunkami sprzedaży - ZAPRASZAMY!

wtorek, 05 kwietnia 2011, dorgroup

Polecane wpisy