Blog > Komentarze do wpisu

Takiej obniżki cen mieszkań jeszcze nie było!

O DOR Ochota już było. Pisaliśmy o świetnej lokalizacji, pisaliśmy o cudownych lokalach, w najwyższym standardzie wykończenia, zaprojektowanych pod czujnym okiem najlepszych specjalistów, pisaliśmy o nowoczesności rozwiązań i wielu innych atutach tej inwestycji. Pisaliśmy także o tym, że rozpoczynamy sprzedaż, zapraszaliśmy na debiut DOR Ochota na Targach na warszawskim Torwarze już dziś i jutro. Ale nie pisaliśmy o tym, co dla Was przygotowaliśmy... A będzie się działo!

Kochani! Abyście mogli cieszyć się naszą nową inwestycją tak samo mocno, jak my, abyście poczuli odświętny klimat tego wydarzenia i mogli uczestniczyć w nim, korzystając finansowo, proponujemy Wam PROMOCJĘ, która pozwoli Wam zaoszczędzić NAWET 72000pln!Pisząc o DOR Ochota, musimy też wspomnieć o świetnym pomyśle, na który wpadliśmy. To rozwiązanie dla tych, którzy szukają oddechu w wielkomiejskiej dżungli. Przerobiliśmy mieszkania na ostatnich kondygnacjach. Można kupić takie mieszkanie, a do niego 230m2 pięknego, przestronnego tarasu. Przygotowaliśmy dla Was kilka takich perełek - gwarantujemy Wam, że dosłownie zapierają dech w piersiach!

O tym wszystkim - i o innych inwestycjach także - możecie porozmawiać z nami już dziś na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE przy ul. Łazienkowskiej 6a, na naszym stoisku 81/82. Oraz po zakończeniu targów u naszych sprzedawców (klik).

Czekamy na Was :-).

A żeby nie być gołosłownym, zobaczcie, czym kusimy - oto najnowsze wizualizacje DOR Ochota:

Będzie pięknie, prawda? :-)

 

sobota, 16 kwietnia 2011, dorgroup

Polecane wpisy