Blog > Komentarze do wpisu

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - w najbliższy weekend czeka na Ciebie wiele atrakcji!

Kochani, już w najbliższy weekend - 16 i 17 kwietnia, zapraszamy Was na warszawski Torwar na Targi. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywały się już wielokrotnie i za każdym razem cieszyły się ogromną popularnością. Na targach, oprócz oferty wystawienniczej wielu firm budowlanych i deweloperskich, będziecie mogli także zasięgnąć rady wielu specjalistów w dziedzinach, związanych z zakupem/budową własnego lokum.

W najbliższy weekend będziecie mogli między innymi posłuchać o tym, na co zwracać uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera, jak rozmieścić oświetlenie w mieszkaniu, aby żyło się miło i wygodnie, o tym, na jakie niuanse zwracać uwagę podpisując umowę kupna mieszkania, jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, poznacie prognozy cenowe i rynkowe w branży na najbliższy okres, będziecie mogli także dowiedzieć się, jak przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży, aby osiągnąć jak najlepszą cenę, jak i gdzie wziąć korzystny kredyt - mówiąc krótko - od specjalistów i fachowców będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego, co z inwestycją w nieruchomości jest związane. Warto skorzystać :-).

Będziecie także mieli okazję skorzystać z promocyjnej oferty na kredyt na preferencyjnych warunkach. Doradcy finansowi i pracownicy banków pomogą Wam dobrać najlepszy kredyt, obliczą Waszą zdolność kredytową i okażą pełną pomoc we wszystkich formalnościach.

To jednak nie wszystko - oprócz fachowej i profesjonalnej wiedzy, targi oferują ogromny wybór wystawców, oferujących domy i mieszkania. I tu także znajdziecie nas.

Gorąco zapraszamy Was na stoisko 81/82. Będziecie mogli zapoznać się u nas z rozchodzącą się w błyskawicznym tempie ofertą Wilanów Residence, z propozycją zakupu ostatnich 6 mieszkań na Bemowie (trzeba się spieszyć - mieszkania lada moment zostaną sprzedane) oraz oczywiście z wyjątkowo atrakcyjną, super tanią i korzystną dla Was ofertą sprzedaży inwestycji DOR Ochota. Zapraszamy - będziemy tam dla Was - chętni do pomocy, gotowi do odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i otwarci na przyjazną pogawędkę :-). Strzeżcie się, bo naprawdę będziemy kusić cenami i zniżkami :-).

Wszystkie te atrakcje i niespodzianki czekają na Was 16 i 17 kwietnia w COS TORWAR przy ul. Łazienkowskiej 6a, w godzinach 10.00-17.00. Jednorazowy bilet wstępu to koszt 15pln, dzieci do lat 12 mogą wejść ze swoimi rodzicami bezpłatnie (dla dzieci przewidziane zostały rozmaite atrakcje - zabawy, konkursy, pokazy i koncerty  pod opieką wyspecjalizowanej kadry).

Czekamy i zapraszamy! (i jeszcze się przypomnimy przed weekendem :-))

wtorek, 12 kwietnia 2011, dorgroup

Polecane wpisy

Komentarze
mieszkania-torun
2012/09/17 21:36:22
Cześć Chociaż szukałem mieszkania ta strona przyciągnął moją uwagę. Ciekawie powiedziane. Całkiem dobry tekst.
Mieszkania Toruń
Nieruchomości Toruń
Nieruchomości Toruń
-
mieszkania-torun
2012/11/21 00:29:56
Witam!
Zobaczyłem że rozmawiacie o nieruchomościach i ich wynajmowaniu.
Co prawda szukam czegoś innego o Toruniu Potrzebuję mieszkania na sprzedaż toruń, i
ten artykuł mnie zainteresował.
Interesująco powiedziane. Poważnie, fajna strona.
Pozdrawiam
Nieruchomości Toruń
wynajem mieszkań toruń