Blog > Komentarze do wpisu

Idealny dom i Wnetrze - maj w Poznaniu.

Już za 14 dni w Poznaniu odbędzie się konferencja Idealny Dom i Wnętrze. 24 maja – Concordia Design. Jeśli pasjonujecie się tematyką aranżacji wnętrz, chcecie być na bieżąco i dowiedzieć się, co w branży piszczy – na pewno uda Wam się to właśnie tam. To wprawdzie nie jest miejsce dla tych, którzy pobieżnie śledzą wydarzenia – z całą pewnością jednak, temat zainteresuje projektantów, dekoratorów wnętrz i firmy, które właśnie taką tematyką żyją. Słuchacze mogą wziąć udział w konferencji bezpłatnie – spieszcie się jednak – liczba miejsc jest ograniczona.

W programie konferencji między innymi tematyka grzejników – formy i funkcjonalności grzejników dekoracyjnych, systemowe rozwiązania dla poddaszy, najnowszy design, prezentowany przez Cersanit i Opoczno, oprogramowanie i metodologia pracy dla projektantów i dekoratorów wnętrz, kolory i wzory w 2012 roku – prezentowane przez firmę Flugger i – jako wisienka na torcie – najnowsze dzieła projektanta Oskara Zięty.

Patronat nad konferencją objęły czołowe marki i firmy branżowe – to zapewni ponad wszelką wątpliwość klasę i wysoką jakość prelekcji :-).


czwartek, 10 maja 2012, dorgroup

Polecane wpisy

Komentarze
decoratorr
2012/11/23 13:54:20
Polecamy nasze realizacje wnętrz:
www.ludwik-filip.pl/includes/realizacje.php