Co u nas

piątek, 06 kwietnia 2012

Kochani, składamy na Wasze ręce życzenia wspaniałych Świąt, pełnych rodzinnego ciepła, życzliwości, uśmiechu, spokoju i odpoczynku. I chociaż wiosna w tym roku nieco się spóźnia, życzymy Wam słońca w sercu w czasie Świąt (i nie tylko).

Ps. W Lany Poniedziałek nie pozostawcie na najbliższych suchej nitki :-).

 

poniedziałek, 30 maja 2011

W minioną sobotę spotkaliśmy się przy ul. Obornickiej, podziwiając Wilanów Residence podczas DNIA OTWARTEGO.

Wszystkim naszym Gościom gorąco dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że spędzony wspólnie czas był dla Was tak samo przyjemny, jak dla naszej ekipy :-).

Nam bardzo się podobało! Do zobaczenia następnym razem!

Wszystkich tych, którzy nie mogli w sobotę przybyć, a chcieliby zapoznać się z inwestycją, zapraszamy do kontaktu z nami - zawsze na Was czekamy.

wtorek, 19 kwietnia 2011

Dużo się dzieje, ciągle coś nowego - dziś prezentujemy nową odsłonę naszej strony internetowej. Pomyśleliśmy sobie, że poprzednia żyła w internecie już tak długo, że najwyższa pora coś zmienić - na lepsze...

Zmieniliśmy funkcjonalność, dostosowując ją do Waszych potrzeb - żeby wszystkie informacje były czytelne, łatwe do odnalezienia i intuicyjne, zmieniliśmy grafikę - żeby było ładniej, nowocześniej i mamy nadzieję, że odwiedzanie naszej strony będzie teraz dla Was taką samą przyjemnością, jak dla nas :-).

Na stronie znajdziecie wszystkie informacje o naszym zespole, o inwestycjach, planach i promocjach oraz wszelkie namiary kontaktowe. Zapraszamy do odwiedzin!

wtorek, 05 kwietnia 2011

Mamy świetne wiadomości! Dużo energii, chęci do działania i dynamizm zagościły na dobre, wraz z wiosną w DOR Group.

Startujemy pełną parą z inwestycją DOR Ochota. Właśnie uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji i rozpoczynamy procedurę wyłonienia generalnego wykonawcy. Dla przypomnienia - będzie to piękne, luksusowe miejsce do zamieszkania - ponad 200 mieszkań na 13 kondygnacjach. Doskonała lokalizacja przy Al. Bohaterów Września w Warszawie.

DOR Ochota to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie dobrą jakość, prywatność, wygodę i wiele innych atutów, płynących z połączenia doskonałej lokalizacji, atrakcyjnej dzielnicy z możliwościami aktywnego wypoczynku, zdrowego stylu życia i wygody bliskości centrów handlowych, rozrywkowych i usługowych - słowem - wszystko na miejscu. Pełen opis inwestycji znajdziecie tu (klik).

Tytle tytułem wstępu :-). Czekamy na Was w biurze sprzedaży. Pierwszych 50 klientów spotka miła niespodzianka - specjalne, niższe ceny, umożliwiające preferencyjne warunki zakupu. Warto więc się pospieszyć i przyjść do nas jak najszybciej.

Będąc przy tematach bezpośrednio nas dotyczących, już teraz zapowiadamy się na targach Murator. Zapraszamy Was gorąco na to wydarzenie - będziemy jeszcze przypominać. Targi odbędą się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze. Będziemy tam obecni z prezentacją inwestycji DOR Ochota, Wilanów Residence i Nad Jeziorem. Tam także przygotowujemy dla Was niespodziankę - promocyjne ceny.

W doskonałych, pełnych optymizmu nastrojach, czekamy na Was w naszym biurze sprzedaży z promocjami, obniżkami i atrakcyjnymi warunkami sprzedaży - ZAPRASZAMY!

wtorek, 08 marca 2011

Kochani, bardzo gorąco i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w Dniu otwartym Wilanów Residence.

Atmosfera była gorąca na tyle, że nie przeszkodziła nam w niczym kapryśna aura. Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie, dziękujemy tym, którzy postanowili dołączyć do grona naszych klientów i tym, którzy przyszli zapoznać się z urokami naszej inwestycji.

Było nam bardzo miło spędzić ten dzień z Wami.

wtorek, 30 listopada 2010

Dziś postanowiliśmy pokazać Wam postępy, jakie czynimy w inwestycji Wilanów Residence. Prace budowlane rozpoczęliśmy w lutym tego roku, a dziś już jesteśmy w połowie drogi do zakończenia prac nad ekskluzywnym osiedlem apartamentowców w samym sercu warszawskiego Wilanowa.

Poprzednim razem pisaliśmy o planach, pokazywaliśmy wizualizację - chcieliśmy "pochwalić się" efektem końcowym, na który z niecierpliwością czekamy, dziś z kolei, chcielibyśmy pokazać Wam, jak wszystko wygląda obecnie...

Czujemy się także w obowiązku, aby opowiedzieć nieco o postępach. Otóż, prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, szczęśliwie nie spotykają nas żadne niemiłe niespodzianki.

Obecnie inwestycja została doprowadzona do stanu surowego otwartego, zaawansowanego w  60%, zakończyliśmy także instalacje wewnątrz lokali. Wstawiliśmy już większość okien i  pracujemy nad tynkami wewnętrznymi.
Nasi pracownicy nie ustają w wysiłkach, aby - tak, jak zaplanowaliśmy - inwestycja została zakończona w lipcu 2011 i abyście mogli zamieszkać w domach swoich marzeń.

poniedziałek, 22 listopada 2010

Witamy na blogu Dor Group. Zajmujemy się budowaniem wysokiej klasy apartamentowców, powierzchni użytkowych i biurowych. Nie jesteśmy pierwszym blogiem, traktującym o tematyce nieruchomości, mamy natomiast aspiracje wyjść nieco poza schemat, proponowany przez innych.

Nie będziemy informować Was wyłącznie o naszych inwestycjach – choć i o nich przeczytacie oczywiście wiele – przy tej okazji będziecie mieli możliwość zapoznania się także z naszymi planami na przyszłość. Rozpoczniemy od zaprezentowania Wam jednego z naszych „dzieci” – „Wilanów Residence”, to wyjątkowo urokliwy kompleks mieszkalny, usytuowany w jednej z najpiękniejszych i najelegantszych dzielnic Warszawy – w Starym Wilanowie – ale o tym już następnym razem...

Planujemy także zainteresować Was wszystkim, co dotyczy urządzania własnego mieszkania, poruszymy tematy innowacyjnych wnętrz, nowoczesnych rozwiązań i atrakcyjnego zagospodarowania powierzchni Waszych i naszych mieszkań.

Będziemy reagować na Wasze potrzeby, które – mamy nadzieję – zasygnalizujecie na naszym blogu, odpowiemy chętnie na zadane pytania i będziemy starali się rozwijać dla Was tak, abyście znaleźli tu to, czego szukacie. Mamy nadzieję, że rzetelnie prowadzony blog ułatwi nam komunikację z Wami i zbliży do tego, czego nasi odbiorcy od nas oczekują :-)

Zakładki:
Napisz do nas
Nasza Strona
Tagi