Kategorie: Wszystkie | Co u nas | Nasze inwestycje | Trendy | Urządzanie mieszkania
RSS

Nasze inwestycje

wtorek, 25 października 2011

Nasza inwestycja została wyróżniona, jako jeden z 25 najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie.

Ranking obejmuje ocenę inwestycji, które wg oceniających – Home&Market, Gentelman oraz Gazeta Finansowa - zajmują wysoką pozycję, rozpatrując lokalizację, poziom i jakość bezpieczeństwa, wykończenie, a także aranżację przestrzeni wspólnych.

Ocenianych deweloperów cechuje: „profesjonalizm, wysoka jakość realizacji oraz rzetelność”. Ah, jakże miło nam czytać te słowa… :-)

Oceniane inwestycje to lokalizacje warszawskie. Stało się tak za sprawą tego, że to właśnie stolica uznana została za miasto największych możliwości i perspektyw, miejsce gwałtownego rozwoju i rozrostu demograficznego.

Wymienione inwestycje to miejsca, w których wg oceniających, dobrze mieszkać – bezpiecznie, wygodnie, rozwojowo i elegancko. To miejsca dla najbardziej wymagających, ceniących najwyższy standard, klasę i bezkompromisową troskę o tych, dla których inwestycje powstają – mieszkańców.

Cieszymy się i wcale nie spoczywamy na laurach – takie słowa zobowiązują, będziemy więc jeszcze bardziej dbali o to, aby realizowane przez nas projekty cechowała najwyższa jakość, chcemy bowiem pozostać NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYM ADRESEM W WARSZAWIE!  :-)

poniedziałek, 26 września 2011

Kochani, w końcu doczekaliśmy się na dopełnienie wszystkich formalności. Jak wiecie, czekaliśmy na otrzymanie pozwolenia na użytkowanie Wilanów Residence - i w końcu się stało.

Bardzo się cieszymy. Po tak wielu miesiącach ciężkiej pracy i wyczekiwania - najpierw rozmyślania i koncepcja, później projekty, wyszukiwanie odpowiednich wykonawców, w końcu budowa i jej szczęśliwe zakończenie - otrzymanym pozwoleniem. To dla nas ogromna satysfakcja i powód do wiwatowania :-). 

Te radosne wieści kończyły nasz miniony tydzień, dziś spieszymy z przekazaniem tej radosnej nowiny Wam :-).

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Pora na kolejną dawkę jeszcze ciepłych zdjęć z Wilanów Residence :-). Z nowinek - krok do przodu - zaczęły się już odbiory, więc zmierzamy spokojnie w zaplanowanym kierunku!

Pięknie jest, prawda?

czwartek, 18 sierpnia 2011

Dziś czas na informacje z Wilanowa. Wciąż wiele się dzieje, więc donosimy, na jakim etapie jesteśmy…

Rozpoczęły się już procedury odbiorów technicznych – teraz wszystko w rękach „decydentów” miejskich. Mamy nadzieję, że będą działać szybko i sprawnie.

Jesteśmy także w trakcie ustalania kwestii przyszłej administracji osiedla – w końcu, jak już zamieszkacie, wszystko musi nadal iść gładko :-).

Odbywa się przekazywanie robót budowlanych od Generalnego Wykonawcy i Podwykonawców – i tu nie występują żadne problemy.

W związku z zakończeniem prac, wciąż sprzątamy (lubimy, jak jest czysto ;-)), zatem prace porządkowe w toku, testujemy także instalacje budynkowe, aby nie zdarzały się żadne przykre niespodzianki.

Mówiąc krótko – wszystko gra. Problemów (szczęśliwie) brak, terminy, zgodne z planami i całość – zgodnie z założeniami, już niebawem zostanie oddana naszym drogim Klientom – czyli Wam :-).

piątek, 15 lipca 2011

Przypominamy, że już jutro będziemy specjalnie dla Was przy ul. Obornickiej 29, w Wilanów Residence.

Dzień Otwarty potrwa od 10.00 do 16.00. Zapraszamy wszystkich gorąco!

Ta inwestycja to dla nas oczko w głowie, wszystko poszło sprawnie i zgodnie z planem, dopieszczamy ostatnie detale w lokalach i nie możemy doczekać się oddania kluczy.

Choć kapryśne lato nie cieszy urlopowiczów, nam pomogło – zieleń rośnie znakomicie :-). Dlatego, nawet jeśli jutro pogoda nie dopisze, my nie będziemy się na nią złościć – bez względu na temperaturę – czekamy na Was! Do zobaczenia!

środa, 13 lipca 2011

Kochani, już w najbliższą sobotę znowu możemy się spotkać. Zapraszamy gorąco na kolejny DZIEŃ OTWARTY w inwestycji Wilanów Residence.

Wielki finał zbliża się wielkimi krokami :-). Co będziecie mogli obejrzeć 16 lipca?

Montujemy szkło w barierkach, zieleń rośnie w oczach – robi się coraz piękniej. No i oczywiście zajmujemy się wielkimi porządkami – po takiej budowie jest co sprzątać… Niebawem chcemy rozpocząć odbiory techniczne dla Was.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z postępami i obejrzenia naszej oferty.

Zapraszamy w sobotę – 16 lipca, w godzinach 10.00 – 16.00, na ul. Obornicką 29. Jak zawsze – będziemy tam dla Was, gotowi do odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i chętni do oprowadzania :-).

Czekamy na Was (i jeszcze się przypomnimy)!

piątek, 27 maja 2011

Już jutro, 28 maja, w godzinach 10.00 - 16.00 możecie się z nami zobaczyć podczas DNIA OTWARTEGO w Wilanów Residence, przy ul. Obornickiej 29.

To, że możecie się spotkać z nami, to jeszcze nic - przede wszystkim, będziecie mogli zobaczyć niemal ukończoną inwestycję, przyjrzeć się z bliska lokalom i znaleźć odpowiedzi na wszystkie, nurtujące Was pytania.

Wilanów Residence wygląda bajecznie, prace idą zgodnie z harmonogramem. Wszyscy, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania w tej inwestycji, są już o krok od otrzymania kluczy :-).

Zapraszamy Was gorąco, będziemy tam dla Was!

czwartek, 26 maja 2011

Chcielibyśmy Was poinformować, że nasz szef zwariował - sprzedaje mieszkania w  inwestycji DOR Ochota za bezcen.

Jesteśmy zaniepokojeni, ale co zrobić? Szefa słuchać trzeba... Oferujemy więc mieszkania w najwyższym standardzie w cenach, których nie znajdziecie nigdzie na rynku!

W promocji możecie kupić na przykład dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w cenie 290.000pln! (aż drżą ręce, kiedy to piszemy). Inne mieszkania w cenie 6990pln/m2 (sami w to nie wierzymy!). A pierwszych 30 mieszkań jest objętych specjalną, wyjątkową ceną promocyjną - warto się pospieszyć!

Ceny są rewolucyjne, niepowtarzalne i oszałamiające. Przyjdźcie do nas, zanim szef odzyska zdrowy rozsądek - drugiej takiej okazji nie będzie!

Zapraszamy!

środa, 25 maja 2011

Kolejne świetne wiadomości! Wilanów Residence już na finiszu. Kończymy budowę i wszystko wygląda cudownie. Popadamy w samozachwyt ;-). Mamy nadzieję, że Wy - przyszli mieszkańcy, będziecie tak samo zadowoleni.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejny DZIEŃ OTWARTY - już 28 maja - w najbliższą sobotę, w godzinach 10.00 - 16.00, będziemy do Waszej dyspozycji w Wilanów Residence przy ul. Obornickiej 29. Będziemy pokazywać,  oprowadzać, opowiadać i odpowiadać na wszystkie pojawiające się pytania.

Zapraszamy tych, którzy kupili, tych, którzy chcą kupić i tych, którzy chcą po prostu popatrzeć - a jest na co...

Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

czwartek, 14 kwietnia 2011

Dziś z serii "donosimy" - mały foto-reportaż z Wilanowa. Dla wszystkich tych, którzy z racji oczekiwania tam na swoje wymarzone lokum, czekają niecierpliwie na newsy i inoformacje z placu boju :-).

Prace przebiegają sprawnie, wszystko zgodnie z planem i założeniami. Choć pogoda zmienna i kapryśna - raz nam pomaga, raz utrudnia - idziemy do przodu i nie przejmujemy się brakiem słońca.

To oczywiście nie koniec, będziemy nadal informować... Tymczasem...

Już niebawem kolejne zdjęcia...

 
1 , 2
Zakładki:
Napisz do nas
Nasza Strona
Tagi